Kampanyalar
NİSAN AYI KAMPANYALARIMIZ


5 Nisan Avukatlar GünüÜlkemizde her yıl 5 Nisan Avukatlar günü olarak kutlanmaktadır. AutoPlus araç kiralama firması olarak avukatların bu değerli ve anlamlı gününü kutluyoruz. Bu değerli ve anlamlı günde biz de adaletin yapı taşlarından biri olan avukatlarımızın yanında olmak istedik ve onlar için bir kampanya düzenledik. Tüm avukatlarımıza araç kiralama ücretlerinde %15 indirim uyguluyoruz. Rent A Car kaskolu araçlarımızı hızla , güvenle ve indirimli olarak kiralayabilirsiniz. 
 
Kampanyalarımız ve araçlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın: 0532 137 99 30


MART AYI KAMPANYALARIMIZ14 Mart Tıp BayramıTıp Bayramının tarihinde , 14 Mart 1827’de II. Mahmut döneminde Hekimbaşı Mustafa Behçet’in önermesiyle kurulan ilk ameliyathane olan Tıphane-i Amire ve Cerrahhane-i Amire’nin kuruluş tarihi baz alınmıştır.Cerrahhanenin kurulmasıyla Türkiye modern tıp eğitimine başladı ve okulun kuruluş günü olan 14 Mart tarihi de “Tıp Bayramı” olarak kabul edilmiştir. Tıp Bayramının ilk kutlaması 14 Mart 1919’da işgal altındaki İstanbul’da yapılmıştır. Tıp Fakültesi 3. Sınıf öğrencisi olan Hikmet Boran önderliğindeki tıp fakültesi öğrencileri, işgali protesto için toplanmış ve dönemin ünlü doktorları da destek vermiştir. Böylece ilk Tıp Bayramı, tıp sektöründe hizmet edenlerin yurt savunma hareketi olarak başlamıştır.

Biz de değerli sağlık çalışanlarımıza bu anlamlı günde yanlarında olduğumuzu hissettirmek amacıyla bir kampanya düzenledik.14 Mart ve içinde bulunduğu hafta içerisinde tüm sağlık çalışanlarımıza %15 indirim uyguluyoruz.
Rent A Car kaskolu araçlarımızı hızla , güvenle ve indirimli olarak kiralayabilirsiniz. 


Kampanyalarımız ve araçlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın: 0532 137 99 30KASIM AYI KAMPANYALARIMIZ24 Kasım Öğretmenler GünüMustafa Kemal ATATÜRK , ''Öğretmenler ! Yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.'' diyerek öğretmenlerimizin ne denli önemli bir vazifeye sahip olduklarını ve öğretmenlerimizin varlığının ülkemiz ve milletimiz için ne kadar önemli olduğunu tüm dünyaya haykırmıştır.

Değerli öğretmenlerimize 24 Kasım Öğretmenler Günü ve 24 Kasım'ı içerisine alan hafta boyunca kurumumuzdan kiraladıkları tüm araçlarda %15 indirim uyguluyoruz.Rent A Car kaskolu araçlarımızı hızla , güvenle ve indirimli olarak kiralayabilirsiniz.


Kampanyalarımız ve araçlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın: 0532 137 99 30


Whatsapp Telefon
UA87026117-1