Hakkımızda

AutoPlus Rent A Car firması 2001 yılından bu yana hizmet vermektedir. Firmamız ekonomik ve lüks araç kiralama, minibüs kiralama, hava alanı transferi, filo kiralama, şoförlü ve şoförsüz araç kiralama  hizmeti vermektedir.

Araçlarımızın tamamı yeni modeldir  ve servis bakımlıdır. Araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak yetkili servislerde yaptırılmaktadır. Araçlarımız rent a car kaskolu olup meydana gelen trafik kazalarında hasar tutarı sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Araçlarımızı kiralamadan önce  bakımları ve temizliği yapılmış olarak teslim edilmektedir. Firmamız tarafından araçlarımız müşterilerimize yakıt miktarı çeyrek depo seviyesinde teslim edilip aynı seviyede teslim alınmaktadır. Kiralanan araçlarımız ile ilgili olarak meydana gelebilecek sorunlar tecrübeli şirket çalışanlarımız tarafından sorunun meydana geldiği her lokasyonda bizzat giderilmektedir. 

Ankara merkezli araç kiralama hizmeti veren şirketimiz müşterinin talebi, minimum 1 hafta kiralama yapılması ve masrafların karşılanması  halinde kiralanan aracı müşterinin bulunduğu şehre ulaştırabilmektedir.

Ankara Balgat mahallesinde bulunan şirketimiz Ankara'nın Çankaya,Keçiören,Yenimahalle,Altındağ,Mamak,Sincan, Etimesgut,Gölbaşı gibi büyük ilçeleri ile Emek, Bahçelievler,Kızılay,Dikmen,Çayyolu,Ümitköy,Çukurambar,Yıldız,Eryaman  mahallelerine de araç kiralama-rent a car hizmetleri vermektedir.

Ankara'da araç kiralama konusunda hizmet veren şirketimiz gurbetçi vatandaşlarımıza uzun yıllardır yardımcı olmaktadır ve bugüne kadar gurbetçi vatandaslarımız la hiçbir sorun yaşamamıştır. Esenboğa havalimanın da araç kiralamak isteyen müşterilerimize 7/24 hizmetimiz vardır. 
Whatsapp Telefon
UA87026117-1