Ankara AŞTİ (otogar)

AŞTİ'de araç kiralamak Autoplus Araç Kiralama güvencesiyle çok kolay.  AŞTİ'de araç kiralamak için bir telefon uzağınızdayız , siz de Ankara'da araç kiralamanın en güvenilir adresi Autoplus Rent A Car'a ulaşın , araç kiralamada kolaylığı yaşayın. Ankara Otobüs terminalinde günlük veya uzun dönem araç kiralama yapabilirsiniz. 
Aşti de araç kiralama isteyen müşterilerimiz web sitemizden veya telefon ile müşteri temsilcilerimize ulaşarak kolayca araç kiralayabilirler. Ankara'da kiralık araç sektörünün öncü kuruluşlarından AutoPlus Araç Kiralama ile rent a car kaskolu , yeni model araç kiralayabilirsiniz.
Araç kiralarken müşterilerimizden istediğimiz evraklar ;
1- Ehliyet
2- Kimlik Kartı
3- Kredi Karı (kendisine ait)
4- Adres beyanını gösteren e-devlet çıktısı.

Aşti'de ucuz fiyata araç kiralayabileceğiniz gibi lüks segment araçta kiralayabilirsiniz. 7 koltuklu araçlarımız mevcuttur. Kalabalık aileler için AutoPlus araç kiralama 7 Koltuklu araç kiralama hizmetine başlamıştır. 

Firmamızın tüm araçları rent a car kaskoludur. 

Ankara AŞTİ (otogar) Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Ankara AŞTİ (otogar) lokasyonunda www.autoplusankara.com güvencesiyle sizlerle, Ankara AŞTİ (otogar) araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.autoplusankara.com

Blog

Ankara AŞTİ (otogar)
Ankara AŞTİ (otogar)
Whatsapp Telefon
UA87026117-1