GURBETÇİLERE ARAÇ KİRALAMA

GURBETÇİLERE ARAÇ KİRALAMA

Gurbetci vatandaşlarımıza en uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Esenboğa havalimanına gelen gurbetçi vatandaşlarımız istedikleri saatte araba kiralayabilirler. Yeni model ve rent a car kaskolu araçlarımızla güvenli yolculuk yapabilirsiniz. 

Ucuz fiyatlarla araç kiralayabilmek için yapmanız gereken tek şey web sayfamızdan online rezervasyon yapmak. Web sayfamızdan hem araç marka ve modellerimizi görebilir hem de fiyatları inceleyebilirsiniz. Rezervasyon yaptıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizlerle irtibata geçerek rezervasyon onayı yapmaktadırlar. Siz değerli müşterilerimiz Esenboğa Havalimanına inme saatinizden bir saat önce araçlarımız havalimanında sizi bekliyor olacaktır. Ankara'da kiralık araç sektörünün öncü firmalarından AutoPlus araç kiralama ile güven ve huzur içerinde araç kiralayabilirsiniz.

AutoPlus Araç Kiralama 'nın araçları rent a car kaskoludur. Özel kaskomuzla oluşabilecek hasarın tamamı karşılanmaktadır. Ayrıca 7/24 yol yardım hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca cam çatlağı veya kırığında araç camı ücretsiz olarak değişmektedir. Araçlarımızın tamamında mevsimine göre sıfır kilometre yeni lastik kullanılmaktadır. 

Gurbetçi vatandaşlarımız Ankara'ya geldiklerinde AutoPlus rent a car ile 7 koltuklu ( 7 kişilik) araçta kiralayabilirler. Kalabalık gurbetçi ailelerimiz için 7 kişilik araç sayımızı artırdık. 
Whatsapp Telefon
UA87026117-1