ANKARA RENT A CAR

ANKARA RENT A CAR

Ankara Rent A Car ;
Ulaşımın ve trafiğin giderek arttığı günümüzde  çoğumuz  yolu toplu  taşıma araçlarından çok özel araçlar kullanmayı tercih ediyoruz. Hem iş hayatımızda  hem özel hayatımızda özel araçlarımız vazgeçilmezimiz oldu. Aracı olmayan veya mevcut arabası yeterli olmayan şahıs veya şirketler için  Rent a car hizmeti artık ülkemizde her şehirde kolaylıkla alınabilmekte. AutoPlus Rent A Car şahıs veya firmaların kiralık araç ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kurumsal yapısı ve tecrübeli personeli ile Ankara ve çevre ilçelerinde araç kiralama hizmeti vermektedir.  

AutoPlus Rent A Car ı tercih etmeniz için o kadar çok nedeniniz var ki ; İşte bunlardan birkaçı.. AutoPlus rent a car’ın tüm araçları rent a car kaskoludur. Araçlarımızdaki rent a car kaskosu ile siz değerli müşterilerimizin başına gelebilecek hasar veya kaza durumundaki tüm zararı karşılıyoruz. Ayrıca sizlere ikame araç verebiliyoruz. Firmamızın tüm araçlarının bakımları yetkili servislerce yapılmaktadır. Kira dönüşü tüm araçlarımız araç yıkama servislerince dezenfekte edilerek temizlenmektedir.

Ankara’da rent a car hizmeti veren firmamız Esenboğa Havalimanında’da araç kiralama hizmeti vermektedir. Esenboğa Havalimanında firmamızdan istediğiniz herhangi bir aracı 7/24 kiralayabilirsiniz. Gurbetçi vatandaşlarımıza ücretsiz araç teslimatı yapıyoruz.

Whatsapp Telefon
UA87026117-1